FİRMA PROFİLİ

2005 yılında Çorum il merkezinde kurulmuş olup faaliyetlerini her geçen gün geliştirerek sürdürmektedir. Özellikle ağır sanayi atölyeleri, otomotiv sanayi, metal işleme atölyelerinde ihtiyaç duyulan yeni nesil kaynak makinelerini ve plazma kesme makinelerinin imalatını son derece titizlikle yapmaktayız. Ürünlerimiz tamamen yerli üretimdir.

Bunun yanı sıra sarf malzeme, torç, elektronik kart imalatı, parça tutucular ve özel amaçlı endüstriyel bağlantı ekipmanları konusunda satış, teknik servis ve danışmanlık hizmetlerini uzman kadromuzla yürütmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Endüstriyel Makine, ekipman ve sarf malzemeleri konusunda en kaliteli ve en yüksek teknolojiye sahip ürünleri en iyi şartlarla Türk Sanayicisinin hizmetine sunmak, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini başarıyla yürütmek ve sektördeki gelişmelere paralel olarak kendi alanındaki yenilikleri aynı anda Türk Sanayicisine sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Başarılı olma yolunda sektörümüzde güven istikrar ve uzmanlığın sembolü olarak görülmek, Türk Sanayicisine verdiğimiz destekle ülkemizin katma değerine üst düzey katkıda bulunmaktır.

Başa dön